Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Leden 2010

Smazaná hra a rozbitá klávesnice s myší

31. ledna 2010 v 12:51 | ...€L!śK@...=O) |  Tak různě
Moje ségra si včera půjčila The Sims 3 a přepsala mi moje město, kde jsem fotila komix. Dneska ráno jsem si šla postavit novej dům, ale když jsem přidávala peníze, zasekla se klávesnice a nešlo nic, když jsem se to snažila opravit, rozbila se i myš. Takže mám akorát část města, která je neuložená a navíc je to zaseklí, takže nemůžu fotit další díl komixu a budu muset nafot znova druhej díl, protože dům musim postavit nove a bude trochu jinej, protože si ho přesně nepamatuju. Mám pocit jako by něco nechtělo, abych fotila komixi:-(

Amie´s diary - [1.díl] Odjezd z rodného města

29. ledna 2010 v 23:12 | ...€L!śK@...=0) |  Ammie´s diary
Vim, že je tenhle obrázek nic moc, ale až se Amie přečeše, změní se i úvodní obrázek. Jinak doufám, že se vám dílek bude líbit a přečtete si i další. Je to první díl tak se na to tak dívejte.

Sliby - chyby

28. ledna 2010 v 21:30 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Já vim slíbila jsem zase něco co jsem nesplnila. S timhle já mám strašný problémy. Nic mi totiž nevichází tak jak si to představuju. Mno a tady je důvod
  • potřebovala jsem vytvořit simíky - hotovo
  • upravit město - hotovo
  • vytvořit dům - hotovo
  • nafotit fotky - to je ten problém, nestihla jsem nafotit fotky
  • napsat text - hotovo
Ráda bych slíbila, že zítra stihnu nafotit fotky a dám sem komix, ale moje slibi, radši nebudu komentovat. Takže se pokusím vydat komix a trochu se polepšit.

Asi se vám honí hlavou, proč ty fotky nanefotim teď vždyť je teprve půl devátý a zítra jsou prázdniny. - Důvod. Jsem dost unavená, musela jsem totiž ráno vstávat v 6, pak jsme se 4 hodiny učily, pak jsme dostaly vízo a nakonec dvě hodiny těláku a věřte mi, že už jsem celkem dost unavená a na focení komixu nemám náladu. Vim, že to zní jako další výmluva a tenhle blog je jenom jedna výmluva vedle druhý, ale věřte mi, že jsem unavená a NESTÍHÁM. Ještě jednou se omlouvám a du si lehnou tak dobrou :-*

Další keci

28. ledna 2010 v 15:37 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Ahoj
už dlouho jsem nic nenapsala a to z důvodu, že jsem nevěděla co. Mno neberte to doslova, ale upřímě si řekněte, že na tenhle blog moc lidí nechodí a ty články, že mi nejde TS3 nikoho nezajímají natolik, aby sem ještě někdy přišli. Už mám konečně přeinstalovanou hru takže dneska bych měla začít fotit a večer tu asi bude 1.díl komixu.

Dneska bylo vízo. U nás ve třídě to bylo celkem na nic. 2 holky propadaj a polovina třídy dostala aspoň jednu 4. Mno já osobně nepropadám ani nemám 4ku, ale mám 5 trojek. Nic moc.

Rozhodla jsem se, že si vytvořim novou rubriku a to můj deník, kde budou moje věci ako třeba. Vim, že nikoho asi nezajímá můj život, ale to je jedno, tuhle rubriku chci a tak tu bude. Aspoň jedna z mála věcí co chic a bude...

S komixa je to zlí

25. ledna 2010 v 14:58 | ...€L!śK@...=0)
S komixama je to dost zlí. Jak to říct, mno takže komix Cestovatelé jsem nějak nevymyslela od začátku do konce, takže newim jak pokračovat. A teď proč nemůže bejt new komix, nápady bych měla o to nejde, ale nejde mi spustit hra The sims 3 a zatim nebyl čas a nálada to přeinstalovat (táta řikal, že to přeinstaluje on abych nezničila počítač, ale ten se na mě v***l tak si hru musim přeinstalovat sama) a proč nenafotim kokmix v the sims 2? to je lechký na teda těžký, prostě nemůžu nají rozšíření univerzita a bez toho komix v The Sims 2 fotit nebudu. Zatim si aspoň můžu napsat texty, ale moc šance v tom neni.

PS: je mi to mooc líto

Zítra komix

22. ledna 2010 v 23:25 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Tak dneska jsem se už na úpčítač nedostala. Zítra je víkend tak se pokusim napsat 2 díli cestovatelů, ale newim jestli to stihnu protože ségra má narozeninovou oslavu. Mno nic takže zejtra tu bude určitě aspoň jeden dílek Cestovatelů a možná začnu v neděli fotit ještě jeden komix, když mi pude TS3, ale stejně udělám ještě jeden komix v TS2, Tak já končim už je dost hodin a já se pomalu chystám spát. Tak dobrou.

Včera jsem nic nestihla

22. ledna 2010 v 17:32 | ...€L!śK@...=O) |  Tak různě
Včera jsem sem nestihla přidat žádnej článek. Mno nějak mi nebylo dobře. Navíc dneska nemůžu na normální počítač a musim bejt jenom na notebooku, protože se u klávesnice vybily baterky a já nenašla jiný tak musím počkat, až se nabijou, takže nemůžu vydat další díl komixu, mno a ani nemůžu fotit v the sims 3, protože mi nejde spustit. Mno najdu TS2 a vymyslim nějakej jinej komix, mám sice jeden v plánu, ale ten vyjde asi až dýl. tak teď du něco nafotit a pak ještě něco napíšu =0)

Přeinstalování TS3

20. ledna 2010 v 14:16 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Mno nakonec se ukázalo, že hru the sims 3 budu muset přeinstalovat. Takže mojí rodinu s kterou fotim Cestovatele už mít nebudu. S těma pár fotkama to nějak ukončím a pude komix s 4-6 dílama. Bude teda novej komix jméno ještě nevim, ale vim přesně o čem bude (pro jistotu jsem si to ve stručnosti napsala).

Ještě tu mám jeden problém. Nevim jak dávat downaldy do TS2 já nemám originál já mám totiž double delux a nemám bodyshop (nebo jak se to jmenuje) prosím jestli někdo víte jak se dá dát jinak downald do TS2 nebo kdy ten program stáhnu tak prosím poraďte. Byl by pak jeden komix z TS3 a jeden z TS2. Mno zatim to je všechno večer možná tady bude ještě něco, ale nevim protože du na trénink a vrátím se až kolem sedmí.

Hmm všechno

19. ledna 2010 v 20:48 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Dneska odpoledne sem byla tak různě na netu a rřemýšlala jsem o mým blogu. Napadl mě super námět na komix. Mnohem lepší než komix Cestovatelé (s timhle komixem jsem to nějak pořádně nedomyslale takže stejně bude docela krátký, newim co psát tak komix brzo ukončim, bude asi jenom kolem 5ti dílů pokud mě něco super nenapadne). Mno a teď k věci. Mám super plán na komix, ale je to dost na nic protože minulej článek TS3 mi nejde spustit. Táta řikal že je to, že je to tim jak sem se pokoušela dát do hry downaldy ale fakt newim. Mno každopádně se to snad nějak rozchodí a bude novej komix. Sice newim jak se bude menovat, ale přesně vim o čem bude. Mno vim sem ukecaná a melu (píšu) furt to samí dokola.Mno radši už du a vim že je dost brzo, ale dobrou noc :-*

Rozbytá hra TS3

19. ledna 2010 v 15:25 | ...€L!śK@...=0) |  Tak různě
Mno je to na h***o, rozbila se mi hra the sims3.Vždzcky když TS3 spustim zobrazí nse jenom černá obrazovka, pak to uděla nějakej divnej zvuk a nespustí se to. Když pak zmáčknu mezerník celí to spadne. Mno je to na nic,protože když to nerozchodim, tak nebudu moct fotit komixi, sice mám něco nafocenýho do komixu Cestovatelé, ale chtěla jsem fodit dál a udělat ještě jeden komix. Ještě to skusim celí přeinstalovat, ale nevim. Pak je jinak jediná možnost, nafotit to na notebooku, ale to je na nic protože tam se to děsně seká, mno uvidim, kdyžtak bych zase vytáhla TS2, ale snad se to nějak rozchodí.
Tady je ještě jeden obrázek a jinak zatim pp :-* For you.