Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Cestovatelé - 1.díl

17. ledna 2010 v 15:43 | ...€L!śK@...=0) |  komix-cestovatelé

Bylo pondělí ráno. Emily vstala docela brzo. Šla se kouknout jestli už přišli noví noviny, a hele byli tu. Emily je vzala a šla dovnitř.
Emily si sedla do jídelny a začala lystovat novinama, jestli nenajde něco zajímavího. Najednou viděla nadpis Stracená relikvie. Emily neváhala ani vteřinu a pustila se do čtení. Bylo tam něco jako, že z městského muzaa zmizela egyptská váza a její jediná kopie je v Egyptě v piramidě nebes. Kdo jí najde dostane velkou peněžní odměnu.

Emily šla za Alex do pokoje a všechno jí řekla. Alex se hned zeptala: "A kolik jako ta odměna je?" "To tam neni, ale dost velká asi bude a mohli bysme jednou vyrazit na nějakou tu cestu." Řekla Emily a Alex souhlasně přikývla.
Alex se šla podívat na internet jestli tam něco nenajde. Po půl hodině hledání našla, že by něco mohlo být v knize Egyptská relikvii a že tu knihu mají v knihoně.

Emily vzala auto a zajela se podívat do knihovny po té knize.

Emily tu knihu našla docela rychle, byla hned v druhém regálu, ve kterém hledala.

Emily našla podle jména jak váza vypadá a že je stará 3000 let, že jich bylo na celém světě jen 7 a že je jich už jen 5.

Hned jak se Emily vrátila domů vázu popsala uplně dopodrobna a tak se mohli vydat hledat. Emily se naštěstí povedlo Alex přesvědčit že by bylo nejlepší, kdyby jeli jen ony dvě a že Derrickovi řeknou že potřebujou něco soukromého vyřešit a vyčistit si hlavu.
Byl už večer a tak šli spát.

Ráno, když se Emily vzbudila a čekala než se Alex probudí si dala pomarančoví džus na vylepšení nálady.
Nálada se jí moc nevylapšila protože se vzbudil Derrick a začal Emily nadávat: "Ty malá bárbínko kam si to jako představujete jed. Se chceš schovat předmnou, protože se mě bojíš nebo co? Ja Alex miluju a kvuli tobě se opravdu neodstěhuju." Ale odstěhuješ - řekla si pro sebe Emily

The end
Aspoň pro 1. díl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama