Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Cestovatelé - 2.díl

18. ledna 2010 v 17:41 | ...€L!śK@...=0) |  komix-cestovatelé


Když se Alex vzbudilaa Emily zavolala na letiště a taxíka a vydali se na cestu do Egypta.

Když jsme do Egypta dorazily, šli jsme nejprve na trh si koupit nějaké sušené jídlo, sprchý v plechvce, stan a skůtr.

Když Emily koupila nějaké věci, šla se kouknou co je pod trhem viděla nějaký jablečný mošt a tak ho rozlila do skleniček.

Emily si vzala jednu skleničku a ostatní položila na stolek pod trhem. Když Alex šla Emily najít a uviděla skleničky, neodolala a jednu si vzala.

Poté co se dívky občerstvily, se vydali do Pyramidy nebes. Byla ve skále a také dost daleko od města, takže cesta trvala skoro dvě hodiny.

Když k pyramidě dorazily, Alex prozkoumala bránu, aby zjistila kudy se de dovnitř.

Najednou se brána začala otevírat. Alex se příšerně lekla, uskočila a vykřikla: "Ááá, co se děje?" "Hi, hi, hi," zasmála se Emily.

"Jů, to je krása," řekla nadšeně Alex."To jo" přikývla souhlasně Emily.

Z leva i z prava byla voda. U jedné byl stolek s klíčem. Emily neváhala ani vteřinu a skočila do vody "Brrr? ta je studená" vzjekla najednou Emily, ale doplavala až pro klíč.

V druhé vodě byla truhla do které patřil klíč, který Emily našla na druhé straně místnosti. V truhle našla jen pytlík na peníze.

Vedle truhlice byli dveře. Obě dívky vešli. Najednou se Emily zeptala "Fakt ti nevadí, že Derrick nejel s námi, víš předce jenom spolu codíte." "Co blázníš, já s nim sice chodim a miluju ho, ale občas taky leze na mozek," odpověděla vesele Alex."No víš mě leze na mozek skoro pořád, protože mi často nadává," řekla smutně Emily. "Nic si z toho nedělaj, on takhle nadává hodně lidem, vim, že ty to asi neznáš, tak se ho snaž prostě nevšímat.""No to je dost složitý." "Skus to" "No dobře"

V další místnosti u dveří na stolku ležel další klíč, alex ani Emily nikde neviděly žádnou truhlu, tak sebrali klíč a vydaly se dál.

"Počkej, ta zem je divná,radši na ní nešlapej" řekla Alex a už se snažila přijít na to jestli je zem v pořádku.

Zem v pořádku nebyla. Byla tam past, která nešla zničit, byla sice z dávné doby, ale pevná.

"Emily vidim to dost blbě,nejdeto zničit." "Hmm snad najdem jinou cestu, ale mě by spíš zajímalo proč s Derrickem chodíš, když je takovej?" "No on je jinak super a co s tou cesto?" "To je problém, kdž...Pokra čvání příště
Doufám, že ste přišli na to, že Alex mluví modře a Emily fialově, mno nechce se mi pořád psát řekla, dodala, odpověděla...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama