Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Sweet dram - Úvodní díl

6. ledna 2010 v 15:28 | ...€L!śK@...=0)

Úvodní díl příběhu Sweet dream.


Emily je 15ti letá dívka z Andelane de Mario. Což je malé městečko poblíž Francie. Každý by na pprvní pohled řekl, že Emily je normální dívka jako každá jiná, ale nebyla. Měla jeden strašný problém s kterým jí nikdo nemohl pomoct. NIKDY NEMĚLA KLUKA a navíc neměla ani moc kamarádů. Měla dvě kamarádky, ale nikdo jiný se s ní nebavil. Emily byla dost tichá osoba, takže nikdy si nedokázala získat pozornost. Emily si pořád něco vymýšlela a byla ve svích snech.

Její nejlepší kamarádka byla Clare (klér). Clare byla docela normální. Sice měla pár kylo na víc, ale za to byla dost vysoká. Clare taky neměla moc kamarádů.

Emilyna druhá kamarádka s ní jezdila do školy autobusem. Byla dost nemoderní, jako z venkova.Jmenovala se Briana. Briana taky neměla ve škole moc kamarádů, protože se nechtěla nikomu vnucovat, ale v ulici měla spoustu kamarádů s kterými chodila ven a někdy jezdila na koni. Briana totiž měla koně, Valliho.

Jak to tak byvá na každé škole bývá nějaká nepřítelkyně. Většinou bývá dost oblíbená, ale tady moc oblíbená nebyla. Jmenuje se Nicol. Pořát někoho pomlouvá a nadává mu. Pomlovala s dvěmi kamarádkami. Buď s Amandou nebo Susane. Když byl ve škole někdo vyvolaný vždzcky se na něj koukala. Na mobilu si naschvál nastavila písničku jako Emily, aby ji to štvalo. Mno prostě krá*a.

Do téhle školy o třídu výš než Emily chodil jeden krásný kluk Mark. Měl krásné tmavé oči, na rukou svali a plno úžasných věcí. Není divu, že o něm Emily věčně snila, ale věděla, že s ní nikdy nemude codit, protože Emily neuměla flirtovat a návíc měl holku.Otázka:
Měla bych v příběhu pokračovat teď, ale buz obrázků nebo je nafotit, ale vyšel by 1. díl až za dlouho?

Prosím komentíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama