Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Amie´s diary - [5.díl] Do nové školy

28. února 2010 v 15:08 | ...€L!śK@...=0) |  Ammie´s diary
Tnhle díl je docela dlouhej má 14 obrázků.

Rozhodla jsem se jít na facebook. Jenže tady taky nikdo nebyl, kdo by taky v neděli ve 2 hodiny trčel doma u počítače. Šla jsem si zahrát všechny moje rozehrané hry.

Po chvíli, co jsem se nudila na facebooku, se vrátila mamka a Joe. Mamka vypadala hrozně šťastně a já byla ráda, že si aspoň někdo užil neděli.

Když jsme se z mamkou přivítali, šli jsme do ložnice a ona mi ukázala jedny, z jejich novích šatů. "Jak se ti líbí Amie?" zeptala se mamka. "Jo jsou hezký, slušej ti." Mamka mě radostně objala, převlíkla se zpátky a odešla.

Další den ráno Další den ráno jsem vstávala dost brzo. Potřebovala jsem dost času na to, abych první den v nové škole vypadala aspoň trochu dobře. Nejdřív jsem se došla nasnídat, abych neměla ve škole hlad a neumazala se jídlem. To se mi stává běžně.

Když jsem dojedla, šla jsem si do pokoje nalakovat nehty tím novým lakem od Joea. Jenomže ten lak hrozně dlouho zasychal, tak jsem lakováním nehtů zabrala víc času, než jsem chtěla.

Po dlouhé době čekání, jsem se šla obléct, ale ve skříni nebylo snad nic hezkého, co by ladilo k černomodrému tričku.

Vybrala jsem si kraťasy z nejdražšího obchodu u nás. Za ty kraťasy jsem utratila celí dvě měsíční kapesné a to mi věřte, že moje kapesné je dost velké. Radši jsem si ještě zkontrolovala lak, jestli se mu nic nestalo. Byl perfektní.

Vytáhla jsem moje nejdražší šminky, abych byla co nejkrásnější, ale moc to nepomohlo.

Před školou se začali scházet lidi. Každý měl svojí partu nebo kamaráda, ale já tam byla sama. Kdo by se taky hrnul k novejm. Ve škole mě paní učitelka představila a posadila mě do poslední, prázdný lavice.

Byla zrovna hodina matiky a brali to co mi už asi před dvěma měsíci, takže jsem to uměla. Učitelka mi dala rozvrh, ale třídy jsem jaksi nepochopila. Měla jsem štěstí, protože když jsem přišla k jedný holce, jak mám najít třídu fyziky, ona mi ráda poradila a na odpoledne jsme se domluvily, že půjdeme ve. Jmenuje se Tess a je hodně oblíbená a divím se, že se se mnou baví.

Od poledne
"Amie ahoj, Tanzie ani Miriam nemohly přijít, doufám, že ti to moc nevadí. Ty kraťasy jsou krásný, kde si je koupila. Vezmu tě na naše oblíbené místo, jestli ti to nevadí. Bude se ti tam líbit." řekla Tess. "Jo"řekla jsem automaticky a pak jsem si dala do kupy, co mi řekla. "Ty kraťasy jsou z jednoho obchůdku, co je teda byl u nás."Dodala jsem, aby se mě neptala znovu a já zas nemusela dobu přemýšlet, co řekla.

Když jsme došli na místo Tess rozdělala oheň a vyndala pytlík žele a začaly jsme opékat. Tess mi vyprávěla o škole, že je hlavní roztleskávačka a jak je oblíbená. Říkala mi, kdo je, co zač.

Když už byla venku velká tma, rozloučily jsme se odešli domů.

"Ahoj zlatíčko, kde si byla tak dlouho? A jaký to je ve škole?"přivítala mě mamka. "Jo skvělí, byla jsem venku s Tess, ona je super."

Pak jsem si vzpomněla na ten kámen, co jsem včera našla tak jsem ho zabalila a poslala obrousit. Bylo už devět večer.

Hlad jsem neměla, protože sníst pytlík želé mě dost zasytilo. Udělala jsem úkol z matiky, který mi trval asi 5 minut, protože jsme se to už dávno učili.

Pokračování příště
Diskuze

1.Co si myslíš o Tess?
2.Líbí se ti komix?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | 30. května 2010 v 16:50 | Reagovat

mě se moc nelíbí je nudnej bez pointy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama