Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Amie´s diary - [8.díl] Deníček

14. března 2010 v 17:03 | ...€L!śK@... =0* |  Ammie´s diary
Konečně tu je ten slíbenej dílek.

Doma jsem chtěla nenápadně přijít a jít spát, stejně si mě nikdy nikdo nevšímá. Ale dneska mi to nevyšlo. "Amie! Kde si byla? Už je půl jedný ráno, zítra jdeš do školy! Jsem ráda, že máš kamarády, ale domu budeš chodit nejpozději v půl jedenáctý! Jasný?" "Jo jasný"pípla jsem a utekla do postele.

Mamka se asi zbláznila, když si myslí, že teď půjdu spát, to přeci nejde. Já viděla ducha. Opravdového ducha. Ale mám tu menší problém. Já to někomu potřebuji říct, ale zároveň nesmím, když to někomu řeknu uklidním se, ale pak si o mě bude asi myslet, že jsem debil. Já nevím, co mám dělat.

Možná bych spát jít měla. Ale já neusnu, nedokážu přestat myslet na to, jak mně Tess zradila, na tu holčičku Carlu a na ty duchy. Mám pocit jako by se mi to jenom zdálo. Ale to bych se musela vzbudit.
Až se vzbudím, teda jestli se mi povede usnout, tak zase musím do školy. Já tam nechci. Nikdo se se mnou nebude bavit. Já nejsem moc upovídaná, ale spíš tichá, šedá myška, co jí dá dost práce se s někým skamarádit.

Asi po 3 hodinách, co jsem ležela v posteli a snažila jsem se usnou, jsem vstala a šla na počítač, protože okolo půl pátý ráno se tam někdy někdo najde. Měla jsem štěstí protože na icq byla Nanci, která mi hned napsala.

Crazy girl :P
Ahoj
Co tu tak brzy děláš

Amie :-*
Mno já nemůžu spát a ty..?

Crazy girl :P
Já tu jsem takhle ráno běžně
Moje rodina je děsná

Amie :-*
Moje taky

Crazy girl :P
Počkej pošlu ti odkaz na Samin internetovej deník

Amie :-*
Deník
Nanci ty jsi génius pp

Crazy girl :P
PP
Tak teď se vykoupu, pak do školy a pak si zajdu kopit deník, Nanci je úžasná. Nechápu proč mě to nenapadlo dřív.

V parku před školou jsem potkala Tess, která místo toho, aby se mi omluvila, tak na mě křičela.
Tess: "Ahojky hudinko naše malinká, co de i na hřbitov sama hihi"
Amie: "No to je sranda někoho poslat na hřbitov."
Tess: "Já nechápu, proč si tam šla asi proto, že jsem táák úžasná."
Amie: "Ty a úžasná, dovol mi, abych se zasmála hahaha."
Tess: "Až se s tebou nikdo bavit nebude, tak za mnou nelez, já jsem na týhle škole královna a z tebe se stane troska. Víš kvůli mně se i nejlepší kamarádky od dětství stanou nepřítelkyněmi a nepřítelkyně nejlepšíma kamarádkami.
Amie: "Tak promiň, že jsem si kvůli tobě nesedla na prdel."

Ve škole to bylo docela v pohodě, nikdo si mě sice nevšímal, ale mě to nějak nevadilo, já jsem totiž skoro spala.
Po škole jsem se vydala do knihkupectví si koupit bloček jako deník. Knihkupectví je hrozně veliké. U nás jsme měli knihkupectví docela malinké. Tady bylo miliony druhů knih a od každé měli několik kusů. Já jsem si nakonec jednu knížku taky koupila jmenuje se První starosti.Doma jsem si sedla ke stolu, otevřela deníček a na první stránku jsem velkým písmem napsala: Amie´s diary pod to jsem menším písmem napsala: soukromí deníček NEOTEVÍRAT. A pak jsem se pustila do psaní.

Ahoj
Pokud jste neuposlechli příkaz na 1.stránce dostali jste se až sem. Když jste neudělala to, co jste měli, tak se prosím ničemu nesmějte. Tohle je můj soukromí deník, plný mích tajemství, příběhů apod.
4.5.
Zde žije duch
Jednoho dne, kdy se Sally domluvila se svojí kamarádkou, že půjdou ven, kde se stalo něco divného. Všechno to začalo takto:Odpoledne kolem čtvrté odpoledne Sally slyší telefon. Udělá to, co by udělal každý jiný, zvedne ho. To je její první chyba, protože se teď stane tak strašná věc, na kterou Sally špatně
odpoví a to je, že odpoví na pozvání na hřbitov ano. Kdo by dobrovolně šel na hřbitov. Hřbitov je strašidelné místo, kam by nikdo neměl jen tak, pro nic za nic chodit.
Sally došla na hřbitov a čekala na kamarádku. Najednou bylo půl jedenácté pryč a kamarádka jí zavolala, že nemůže přijít. Sally byla zklamaná,
otočila se, že půjde domů, ale najednou za sebou uviděla něco modrého. Nevěděla, co to je, ale pak to zjistila, byl to duch. Na tomto hřbitově žijí duchové? Sally měla strach, duchové nepatřili k jejím oblíbeným věcem, protože je moc neznala a měla z nich strach. Sally si myslela, že se zbláznila nebo tak něco, ale všechno byla pravda, duchové existují a žijí tu. Sally po chvíli ze hřbitova odešla, nevěděla, co má dělat a jestli to má někomu říct…
Dopsala jsem mojí pohádku (skutečnou), dokreslila jsem obrázek. Teď si jdu otevřít mojí novou knížku a něco si přečíst. Já sice nečtu moc ráda, ale číst musím do školy, protože nechci psát o knížce, kterou neznám. Moc dlouho jsem si nečetla, protože pochvíli zavolala mamka "večeře, všichni dolů!"

Mamka udělala hamburgery, ví, že je máme všichni rádi. Při večeři bylo všude hrobové ticho, alespoň do té doby než Joe řekl: "Po večeři do obýváku, potřebuji s vámi něco vyřešit."Dost jsem se zděsila, co s námi chce řešit.


Pokračování příště
1.Provede něco Tess?
2.Líbí se ti příběch v deníčku?
3.Co jim chce Joe říct?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Princess SimQa Princess SimQa | Web | 15. března 2010 v 10:20 | Reagovat

ahojky hledala jsem ale nenašla jsem rubriku súřátelíš?
Tak pokud spřáteluješ tak jestly chceš můžeme spřátelit

2 *peťulk@* *peťulk@* | Web | 15. března 2010 v 15:35 | Reagovat

Pěknej komix :-)

3 Allien Allien | 16. března 2010 v 14:09 | Reagovat

Ahoj,jmenuji se Sára,je mi 17 let a jsem mrvá.V 17 letech mě znásilnil a pak zabil neznámý pacahtel.Utrhl mi obě ruce,uřízl mi ucho,vyloupl mi oči a pak mě bodl nožem do srdce.Takto znetvořená jsem zůstala i po své smrti a mohu se ti dnes zjevit u tvé postele,nůž si vytrhnu ze srdce a zabiji tě.Ještě před tím tě však znetvořím a ty budeš vypadat stejně jako já.Rozmysli si jestli to chceš zažít,jestli ne tak toto rozešli do 20minut 20lidem.Pokud to uděláš tak se ti do 24hodin splní tvé nejtajnější přání.Timmy Williams nesplnil příkazy v tomto článku a ráno byl nalezen s nožem v srdci bez rukou,bez očí a bez ucha.Jane Thompsonová splnila příkazy a druhý den měla svatbu se svým sousedem.Rozhodni se kterou cestou půjdeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama