Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Který komix?

15. března 2010 v 20:39 | ...€L!śK@... =0* |  Tak různě
Jak jsem v minulém článku psala, začnu ještě s jedním komixem. Jeden komix mám skvěle promyšlenej, ale je zase o dívku, které bude kolem 14, a proto tu je ještě jeden návrch. Pod článkem je anketa, takže nezapomeňte hlásnou, který komix tu chcete.

1) komix se jmenuje: Useless life

Tanhle komix je o dívce, její rodiče se rozvedli, když byla malá holčička. Mátka jí k sobě do péče nechtěla, tak si jí nechal u sebe její otec. Dívka byla šťastná, ale jednoho dne se jejímu otci stane nehoda a zemře. Dívka bude muset začít žít u její matk, kterou viděla jednou měsíčně, její matka má přítele, který ma stejně starou dceru jako je Anabella (zatím nemám vymešlené jméno, ale takhle teď budu nazývt hlavní hrdinku), ale jsou naprosto odlišné. Obě dívky musí mít společnáý pokoj, což se ani jedné z nich nelíbí. Kousek od tud bydlí Anabellina nejlepší kamarádka takže tam Anabella tráví spoustu času. Anabellina rodina Anabellu nesnáší, snaží se jí dávat ty nejhorší úkoly. Dokonce Anabellu přestěhujou do malé komůrky, aby měla její nevlastní sestra pokoj sama pro sebe a jak to dopadne s Anabellou? To se dozvíte, když budete hlasovat, pro tenhle komix.

V tomhle komixu se pokusím více rozepisovat jejich pocity. Komix bude vyprávět vyprávěč, aby byl aspoň trochu jinej než AD.



2) komix se jmenuje: Best friends

Tenhle komix je o 3 dívkách, nejlepších kamarádkách. Nedáývno dokončily školu a teď si pořídily společný domek. Každá chodí do práce, aby měly co jíst, jak se oblékat atd. Večery a víkedny tráví většinou společně koukáním na televizi povídáním nebo zkrášlováním se. Každá dívka je uplně jiná, ale přesto jsou nejlepší kámošky. Jejich společné oblíbené téma jsou kluci, do té doby,než se jedné stane problém. Jedné dívce její přítel strašně ublíží a tímn přestane důvěřovat klukům. Jedna kamarádka se jí bude snažit pomoct, ale druhá si bude dál flirtovat. Pokud chcete vědět jak to nakonec dopadne, volte tenhle komix.

Tenhle komix bude většinou vyprávět vypravěč, ale někdy bude vyprávět určitá dívka.

Doufám, že se vám návrhy na komixi líběj a budete hlasovat. A ještě bych vás chtěla poprosit o návod na downloady do the sims 3 viz minulí článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterej komix tu radši chceš?

Useless life
Best friends

Komentáře

1 Princess SimQa Princess SimQa | Web | 16. března 2010 v 15:52 | Reagovat

Useless life :-D

2 *peťulk@* *peťulk@* | Web | 16. března 2010 v 18:59 | Reagovat

Hlasuju pro Useless life i kždyž ten druhý nní také špatný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama