Chtěla bych poprosit všechny naše SB, aby si nás do seznamu zapsali jako ...€L!śK@...=0) a Cathyヅ
Přihlašte se do SONS tadý

Magic diamond - 2.díl

12. dubna 2010 v 19:22 | ...€L!śK@...=0) |  Magic diamond
Magic diamond
Tenhle díl je zase docela o ničem. Je doost krátkej, ale má delším popisky. Mno snad se vám bude aspooň trochu líbit.


1
Po příjezdu do nového bytu bylo skoro dvanáct. Sarah vstala a šla do kuchyně udělat něco k jídlu. Z tašky, která je plná jídla vytáhla těstoviny a kousek sýra na omáčku. Sarah není moc dobrá kuchařka a navíc nemá ani moc času na to, aby uvařila něco k obědu.

2
Omáčka se už skoro hotová vaří na plotně a Sarah už volá na Erica ať jde dolů, než mu jeho první oběd v novém bytě vychladne. Eric běží dolů po schodech a Sarah ještě naposled zkouší, jestli je jídlo dostatečně uvařené. Naneštěstí si bohužel opařila prst. Nejprve si ho dala do pusy, pod studenou vodou a zalepila. Pak na starání se o prs nezbyl čas, protože by jim vystydl oběd a tak začala nandávat jídlo na talíře.


3
Když Sarah nandala těstoviny na talíře a dala je na stůl. Za pár sekund se k talíři posadil i Eric a společně začali obědvat. Nejdřív bylo o jídla ticho. Po několika minutách ticha Erick promluvil: "Nechtěla by ses jít podívat do města, třeba na tvoje oblíbené nákupy?" Sarah si právě vložila do pusy další sousto a než to rozkousala, odpověď z ní vypadla po dlouhé době. "Jo, někam zajít můžeme, pořád mám pocit, že mi tu něco chybí."

6
Eric se zamyslel, co tady chybí. Bohužel nic nevymyslel. Zase nastalo ticho. Oba dva věděli, že by něco měli říct, aby jejich ticho zmizelo, ale ani jeden nevěděl co. Erica najednou napadla věc, která navazovala do jejich minirozhovoru, ale nevěděl, jestli s tím neměl vytasit dříve. Rozhodl se, že asi jo, ale jak se zná, kdyby se na to nezeptal, pořád by si to vyčítal a stejně by to asi řekl po ještě delší době po rozhovoru.


4
Nakonec rozkousal sousto, co měl v puse a zeptal se: "Nové letní šatičky potřebuje moje princezna?" Jen, co to dořekl, si začal v duchu nadávat, jak mohl někdo takhle blbě zformulovat větu. Nejen, že léto právě končí, ale ta věta je tak divná, že nechápe, jak může něco takového říct. Sarah si, ale příležitost, jak získat nové šatičky nechtěla nechat ujít tak ještě s plnou pusou jídla odpověděla:"Šaty je jedna z věcí, co potřebuju, ale nejsem si jistá, jestli letní."

5
Po obědě se Erick vydal k umyvadlu umýt nádobí zatím, co si Sarah odpočinula u rozžhaveného ohně. Sarah se do ohně koukala pohledem, jako kdyby viděla oheň v krbu poprvé v životě. Od umyvadla přišel její přítel a posadil se na gauč vedle ní. Objal jí a začal se dívat do oranžového ohně. Sarah se v Ericově obětí začala cítit uvolněná, spokojená a v bezpečí. .


7
Eric její uvolnění vycítil a spokojeně jí zašeptal do ucha: "Mít krb je super." Když dořekl poslední písmeno posledního slova, uvědomil si, jakou blbost zase řekl. Chtěl říct dívce jak moc jí má rád a místo toho pochválil nějaký pitomý krb. "To je, ale už musíme jít koupit ty šaty." V jejím hlase a obličeji bylo cítit, jak už není tak šťastná, jako před tím než Eric řekl, že je super mít krb.


8
Sarah vzala telefon a zavolala taxík. Než došli s Ericem k silnici auto už tam čekalo. Pár nastoupil do taxíku, který se rozjel rovnou k městu. Řidička, která auto už nastartovala, se zeptala: "Kam to bude?" Eric nechápal, proč už jede, když ani neví kam, zamyšleně se podíval z okna. Najednou sebou trhl, když se Sarah pustila odpovědět řidičce na její otázku: "Do města." Řidička si nebyla jistá, kam jet, protože město je veliké, ale nechtěla se dál vyptávat, tak radši zůstala zticha.

Pokračování příště
Diskuze:
1)Kam je taxikářka zaveze?
2)Sežene si Sarah letní šatičky?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama